Connect with us

Α 1ος όμιλος

Πρόγραμμα αγώνων 25,29/10 και 1/11/2017 …

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 16.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΤΣΑΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓ/ΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 1.11.2017

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα Α 1ος όμιλος

error: Content is protected !!