Πρόγραμμα αγώνων 21,22 & 25/10/2017 … – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Πρόγραμμα αγώνων 21,22 & 25/10/2017 …

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΗΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΓΡΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 16.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗΣ 16.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΠΕΤΡΙΑΣ 16.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α. ΛΟΥΚΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

More in Α 1ος όμιλος