Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 2-3 Φεβρουαρίου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

K16 9η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 9η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 12.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 10.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 9η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2- Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 9η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019

K16 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 12.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K14 9η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K12 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K8 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K6 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!