Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 14-15/12/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.12.2019

K16 10η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K14 10η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K6 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.12.2019

K16 10η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

K14 10η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!