Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας 13, 16 & 17/9/2017 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας 13, 16 & 17/9/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 17.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΤΣΑΚΩΝ 17.30 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.30 Μ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 17.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 17.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.09.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΥΤΙΚΟΥ 17.30 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ