Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 28/2 και 3-4/3/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 28/2 και 3-4/3/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.02.2018

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.30 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΦΝΗΣ 15.30 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 12.00 ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.30 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.30 M .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.30 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ