Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

17 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

 

14 ΓΚΟΛ

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

 

12 ΓΚΟΛ 

Νικολαίδης (Αραβησσός)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

 

11 ΓΚΟΛ

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός)

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

 

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

Κοπάτσης (Αραβησσός)

 

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

 

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

 

6 ΓΚΟΛ

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

Καρπάς (Αραβησσός)

Καρπάτσης Ε. (Μακεδονικός)

 

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Καρπάτσης Β. (Μακεδονικός)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Παυλίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

 

4 ΓΚΟΛ

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Πιπερίδης (Νέα Τραπεζούντα)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

 

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Στέργιου (Αραβησσός)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Γονατιάδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

 

2 ΓΚΟΛ

Ανδρεάδης Κ (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Καταπουλιτίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχείο)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

 

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Χρυσίδης (Πατριαρχείο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Καρπάτσης Γρ. (Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Γεωργιάδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Μαζαράκης (Ν.Πέλλα)

Σπαρταλίδης (Ν.Πέλλα)

Μαραγκός (Ν.Πέλλα)

Σπυριδάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Σπυρίδης (Δάφνη)

More in Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ