Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

12 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

10 ΓΚΟΛ

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

Καρπάτσης Α (Μακεδονικός)

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Νικολαίδης (Αραβησσός)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

 

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

6 ΓΚΟΛ

Κοπάτσης (Αραβησσός)

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

4 ΓΚΟΛ

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Καρπάτσης Δ. (Μακεδονικός)

Καρπάτσης Ε (Μακεδονικός)

Παυλίδης (Δυτικό)

Πιπερίδης (Νέα Τραπεζούντα)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Καρπάς (Αραβησσός)

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

2 ΓΚΟΛ

Γονατιάδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Κ (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχειο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Στεργίου Μ (Αραβησσός)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Μαζαράκης (Ν.Πέλλα)

Σπαρταλίδης (Ν.Πέλλα)

Μαραγκός (Ν.Πέλλα)

Σπυριδάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης Μ (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Καραπουλιτίδης (Δάφνη)

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

error: Content is protected !!