Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

11 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα)

 

10 ΓΚΟΛ

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Νικολαίδης (Αραβησσός)

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

8 ΓΚΟΛ

Σάλα (Λιποχώρι)

Χωραφάς (Δυτικού)

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

6 ΓΚΟΛ

Κοπάτσης (Αραβησσός)

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

Αραβίδης (Δυτικό)

Σανοζίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης Χ (Δυτικό)

4 ΓΚΟΛ

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Καρπάτσης Δ. (Μακεδονικός)

Καρπάτσης Ε (Μακεδονικός)

Παυλίδης (Δυτικό)

Πιπερίδης (Νέα Τραπεζούντα)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Καρπάς (Αραβησσός)

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

2 ΓΚΟΛ

Γονατιάδης (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Ανδρεάδης Ι (Δυτικό)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχείο)

Ντότας (Πατριαρχείο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Δομούζης (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Στεργίου Μ (Αραβησσός)

Γιαλίδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Καραβασίλης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Καραπουλιτίδης (Δάφνη)

More in Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ