Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πίνακας Σκόρερ Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος

10 ΓΚΟΛ

Κυργερίδης (Πατριαρχείο)

Τζιουμαντάνης (Αγ.Λουκάς)

9 ΓΚΟΛ

Πλατής (Ν.Τραπεζούντα)

Νικολαίδης (Αραβησσός)

8 ΓΚΟΛ

Καρπάτσης Α. (Μακεδονικός

Σάλα (Λιποχώρι)

Χατζηπαρασίδης (Ν.Πέλλα)

7 ΓΚΟΛ

Μητρέντσης Χ (Πατριαρχείο)

Βουζαξάκης (Ν.Πέλλα) (Ν.Πέλλα)

Ευθυμιάδης (Ραχώνα)

6 ΓΚΟΛ

Κοπάτσης (Αραβησσός)

Αντωνιάδης Π (Ραχώνα)

5 ΓΚΟΛ

Χελβατζόγλου (Αραβησσός)

Τσιφλίδης Δ (Δάφνη)

Χωραφάς (Δυτικό)

Ξενίδης Κ (Ραχώνα)

Τσαλικίδης (Αγ.Λουκάς)

4 ΓΚΟΛ

Σανοζίδης (Δυτικό)

Ανδρεάδης (Δυτικό)

Καλαιτζής (Πατριαρχείο)

Σαρήπαπας (Ν.Πέλλα)

Κενανόπουλος (Αραβησσός)

Καρπάτσης Δ. (Μακεδονικός)

Καζαντζίδης (Αγ.Λουκάς)

3 ΓΚΟΛ

Τζότζος (Λιποχώρι)

Δουλγέρης (Ραχώνα)

Γεωργιάδης (Ραχώνα)

Αρμάντο (Ραχώνα)

Σαρόγλου (Αραβησσός)

Καρπάς (Αραβησσός)

Καρπάτσης Ε (Μακεδονικός)

Λαζαρίδης (Πατριαρχείο)

Συρώκας (Πατριαρχείο)

Μουρατίδης (Δάφνη)

Παυλίδης (Δυτικό)

Κουτσός Απ.Η.(Α.Λουκάς)

2 ΓΚΟΛ

Γονατιάδης (Δάφνη)

Θεοδωρίδης (Δάφνη)

Τεκίδης (Δάφνη)

Μαυρίδης (Λιπαρό)

Καραγιάννης (Πατριαρχείο)

Αντωνιάδης Γ.(Ραχώνα)

Κεσόγλου (Ν.Τραπεζούντα)

Πιπερίδης (Ν.Τραπεζούντα)

Πάλιος (Αραβησσός)

Κιόσης Δ (Αραβησσός)

Χατζηβασιλειάδης (Αγ.Λουκάς)

Κουτσός Αλ. Η. (Αγ.Λουκάς)

Κυριαφίνης (Μακεδονικός)

Γιαβάσης (Ν.Πέλλα)

1 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Πατριαρχείο)

Τρέτσι (Πατριαρχείο)

Πασιούδης (Πατριαρχείο)

Μητρέντσης Δ (Πατριαρχείο)

Μυτιληνέλης (Πατριαρχείο))

Παπαδόπουλος (Δυτικό)

Κιόσης Κ (Αραβησσός)

Γρηγοριάδης (Αραβησσός)

Θεογνώστου (Αραβησσός)

Μαναβάκης (Αραβησσός)

Φυντάνης (Αραβησσός)

Λυσίτσας (Αραβησσός)

Πετρίδης (Α.Λουκάς)

Παπάζης (Αγ.Λουκάς)

Δραγούμης (Μακεδονικός)

Κεμεντσετζίδης(Μακεδονικός)

Καρατζόγλου (Μακεδονικός)

Πανταζίδης (Ν.Πέλλα)

Μιχαλούδης (Ν.Πέλλα)

Νινιατσούδης (Ν.Πέλλα)

Κιοσελάκης (Ν.Πέλλα)

Τσεμπερλίδης (Λιποχώρι)

Καραισκάκης (Λιποχώρι)

Ναουμίδης (Λιποχώρι)

Κυζιρίδης (Ραχώνα)

Σπυρίδης (Δάφνη)

Εμαννουηλίδης (Δάφνη)

Ανδρεάδης (Δάφνη)

Μανώλογλου (Δάφνη)

Καραπουλιτίδης (Δάφνη)

More in Β 2ος ΟΜΙΛΟΣ