Connect with us

Α 1ος όμιλος

Πίνακας Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

11 γκολ
Πασιαλής Αντ (Κερασιά)


10 γκολ

Καραολάνης (Ριζάρι)
Ελευθεριάδης (Μεγαπλάτανος)


9 γκολ

Μίσκος (Ριζάρι)


8 γκολ

Δημητρίου (Όρμα)
Κλεισούρης (Δωροθέα)


6 γκολ

Σεφερίδης (Μεγαπλάτανος)
Σαββαίδης (Ελπίδα)
Κατηκαρίδης Γ (Ριζάρι)


5 γκολ

Πέικος Ι (Δωροθέα)
Γέργης (Κερασιά)
Μάντζιος (Κερασιά)
Ροδοβίτης (Ελπίδα)
Μπαγκής (Όρμα)
Θεοδώρου Ε (Άρνισσα)


4 γκολ

Παλημάνης (Ελπίδα)
Τσάτσε (Ελπίδα)
Γκολγκέγκα (Δωροθέα)
Αβραμίδης Α. (Όρμα)
Σαμαράς (Όρμα)
Νούσης (Όρμα)
Τσόρμπας (Ριζάρι)
Πασιαλής Αναστ (Κερασιά)
Σπανίδης (Μεγαπλάτανος)
Χαλκίδης (Υδραία)


3 γκολ

Μάρτιν (Άρνισσα)
Πασσαλής Αναστ (Κερασιά)
Παπαθανασίου (Κερασιά)
Κυριακίδης (Εθνικός)
Πασσαλίδης (Εθνικός)
Μπαμπατζάνης (Ελπίδα)
Μπουζάκης (Ελπίδα)
Παγιούλας (Ελπίδα)
Τουτουκτσής (Λυκόστομο)
Ζαχαριάδης (Λυκόστομο)
Σούσουλας (Δωροθέα)
Καρράς (Δωροθέα)
Τσάλμας (Δωροθέα)
Παπαδόπουλος (Άψαλος)
Στούπης (Άψαλος)
Νασούφης (Μεγαπλάτανος)


2 γκολ

Μπίτσας (Όρμα)
Απάζογλου (Ελπίδα)
Αδάμ (Ελπίδα)
Κωστίδης (Άρνισσα)
Μεταξάς (Άρνισσα)
Τάνης (Κερασιά)
Βασιλείου (Κερασιά)
Φουντουκίδης (Μεγαπλάτανος)
Αντωνίου (Μεγαπλάτανος)
Χρυσίδης (Μεγαπλάτανος)
Αλεξιάδης (Ριζάρι)
Σαββαντόγλου (Ριζάρι)
Ξανθός (Υδραία)
Καλπακίδης (Υδραία)
Αθανασίου (Εθνικός)
Ορτζάνης (Εθνικός)
Παπαδόπουλος Α (Εθνικός)
Κουκουλίδης (Νεοχώρι)
Μάντσης (Νεοχώρι)
Σιδηρόπουλος Ν (Άψαλος)
Θεοδωρίδης (Άψαλος)
Χατζηπαναγιωτίδης (Άψαλος)
Παπαδάκης (Άψαλος)
Μονογενίδης (Άψαλος)
Δίος Δ (Λυκόστομο)
Μπαρμπαγιάννης (Λυκόστομο)


1 γκολ

Χρυσίδης (Εθνικός)
Ουρτζάνης (Εθνικός)
Γρηγορίου (Εθνικός)
Δαφνής (Ελπίδα)
Βυρώζης (Ελπίδα)
Τουρμάνης (Ελπίδα)
Κουκούλης (Ελπίδα)
Τεντζέρης (Ελπίδα)
Μαυροειδής (Ριζάρι)
Κατηκαρίδης Κ (Ριζάρι)
Καραγιάννης (Ριζάρι)
Κολυμάνης (Ριζάρι)
Σιδηρόπουλος (Ριζάρι)
Χασλίκα (Ριζάρι)
Ιγνατίδης (Νεοχώρι)
Δερμεντζόγλου Κ (Νεοχώρι)
Τσιτιρίδης (Νεοχώρι)
Καμπούρης (Άρνισσα)
Λυμπάρης) (Άρνισσα)
Γεωργίου (Άρνισσα)
Σταματιάδης (Δωροθέα)
Τσαβδάρης (Δωροθέα)
Γρηγορίου (Δωροθέα)
Νικολαίδης (Δωροθέα)
Κουρουκαφόπουλος (Δωροθέα)
Τζούλης (Κερασιά)
Στογιάννης (Κερασιά)
Γουλάκης (Κερασιά)
Μίζογλου (Μεγαπλάτανος)
Πατμανίδης (Μεγαπλάτανος)
Κιουλτζόπουλος (Μεγαπλάτανος)
Καραμπατάκης (Άψαλος)
Τσολερίδης Σ. (Άψαλος)
Παλτίδης (Άψαλος)
Δίος Σ (Λυκόστομο)
Ζουλέκο (Λυκόστομο)
Κιλικλής (Λυκόστομο)
Στούπης (Λυκόστομο)
Ρακιάρης (Λυκόστομο)
Σωτηριάδης (Υδραία)
Τουρπέσης (Υδραία)
Γεωργιάδης (Υδραία)
Αθανασίου (Όρμα)

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

www.eosbyemco.gr

Περισσότερα Άρθρα Α 1ος όμιλος

error: Content is protected !!