Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
13/01/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
13/01/18 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13/01/18 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ
13/01/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ – ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΣΑΛΑ ΤΖΟΑΝΑ
13/01/18 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ – ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
13/01/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ – ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
14/01/18 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15/01/18 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ – ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
14/01/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ –
14/01/18 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ –
14/01/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ –
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
14/01/18 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ –
14/01/18 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
14/01/18 14:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
14/01/18 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
14/01/18 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ –
14/01/18 14:30 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ –
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
13/01/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ
13/01/18 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ – ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
13/01/18 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ – ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
13/01/18 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΤΣΟΥΛΦΑΪΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
13/01/18 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ – ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
13/01/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ – ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙ, ΛΕΦΑΣ ΦΙΑΔΩΝΑΣ

More in ΓΕΝΙΚΑ