Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3η Αγωνιστική
03/02/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ
03/02/18 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Κριτές: ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
03/02/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ, Κριτές: ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03/02/18 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
03/02/18 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ – ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κριτές: ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
03/02/18 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ, Κριτές: ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
04/02/18 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
04/02/18 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ – ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ –
04/02/18 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ –
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
04/02/18 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ –
04/02/18 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
04/02/18 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
04/02/18 12:30 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
04/02/18 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
04/02/18 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η Αγωνιστική
04/02/18 19:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3η Αγωνιστική
03/02/18 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ – ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
03/02/18 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
03/02/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ – ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙ, ΛΕΦΑΣ ΦΙΑΔΩΝΑΣ, ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
03/02/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03/02/18 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
03/02/18 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

More in ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ