Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών-Γυμνασιαρχών – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Ορισμοί Διαιτητών-Κριτών-Γυμνασιαρχών

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η Αγωνιστική
20/01/18 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20/01/18 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ – ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
Κριτές: ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20/01/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
20/01/18 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
20/01/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
20/01/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ – ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
21/01/18 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
21/01/18 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ – ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ – ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
21/01/18 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
21/01/18 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ –
21/01/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ –
21/01/18 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ – ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
21/01/18 14:30 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ –
21/01/18 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ –
21/01/18 10:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ –
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
21/01/18 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ –
21/01/18 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC – ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ –
21/01/18 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
21/01/18 12:30 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ –
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η Αγωνιστική
20/01/18 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
20/01/18 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
20/01/18 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΤΣΟΥΛΦΑΪΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
20/01/18 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
20/01/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙ, ΛΕΦΑΣ ΦΙΑΔΩΝΑΣ
20/01/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΠΗΓΗ: https://www.ekaskem.gr

More in ΜΠΑΣΚΕΤ