Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του Κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε παρακάτω τους ομίλους για το κύπελλο της ΕΠΣ Πέλλας όπως προέκυψαν μετά την σημερινή κλήρωση:

1ος Όμιλος
Αλμωπός Αριδαίας
Ακρίτας Σωσάνδρας
ΠΑΟ Κερασιάς
Εθνικός Αριδαίας
Μ. Αλέξανδρος Άρνισας

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

2ος Όμιλος
Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Πρόμαχοι
ΠΑΣ Σκύδρα
Άρης Λουτρακίου
Δόξα Μεγαπλατάνου
ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000

2η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

4η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

5η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

3ος Όμιλος
Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Δωροθέας
Νίκη Καλής
Άρης Προφήτη Ηλία
ΑΣ Σεβαστιανά 2018

1η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

2η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

4η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

4ος Όμιλος
Άρης Νησίου
Ελπίδα Έδεσσας
Μ. Αλέξανδρος Όρμας
Μακεδονικός Έδεσσας
Όλυμπος Αψάλου
Μ. Θύελλα Λυκοστόμου

1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

2η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

5ος Όμιλος
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ολυμπιακός Γαλατάδων
ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών
Άρης Παλαιφύτου
Απόλλων Καλυβίων
Άρης Αθύρων

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

2η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

4η αγωνιστική
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

5η αγωνιστική
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

6ος Όμιλος
Εθνικός Γιαννιτσών
Ορφέας Ριζαρίου
Άρης Αμπελειών
Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου
ΠΑΟΚ Δαμιανού
Φίλιππος Σταυροδρομίου

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

3η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

5η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

7ος Όμιλος
Δόξα Μανδάλου
Δόξα Μελισσίου
Άρης Λιπαρού
ΠΑΟΚ Αραβησσού
ΑΕΚ Καρυώτισσας

1η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

4η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

8ος Όμιλος
Μ. Αλέξανδρος Πέλλας
Νίκη Αξού
Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς
Φίλιππος Γιαννιτσών
Ηρακλής Αγ. Λουκά

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

3η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

4η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ