Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Μεταγραφές και αποχωρήσεις των ομάδων Γ’ Εθνικής της Πέλλας, στην θερινή μεταγραφική περίοδο

Δείτε το πάρε-δώσε των ομάδων Γ’ Εθνικής της Πέλλας, για την θερινή μεταγραφική περίοδο αναλυτικά παρακάτω:

Αλμωπός Αριδαίας
Ήρθαν
Στέφανος Ντόγος (Εδεσσαικός)
Βασίλης Μαγγίζης (ΓΑΣ Ροδοχωρίου)
Βασίλης Γιαννόπουλος (Νίκη Αγκαθιάς)
Ματίγια Τάντιτς (ΦΚ Κολουμπάρα Σερβίας)
Λεωνίδας Κωστούλας (ΑΟ Ν.Αρτάκης)
Δούκας Προκοπίου (ΠΟ Τρίγλιας)
Γιώργος Ναουμίδης (Γ.Σ Αλμυρού)
Γιάννης Πέικος (Αναγέννηση Δωροθέας)
Ραφαήλ Πέττας (ΑΟ Κατασταρίου)
Θωμάς Καραγιάννης (Αλέξανδρος Κιλκίς)
Κώστας Κασναφέρης (Ηρακλής Θεσσαλονίκης)
Άγγελος Μουτζούρης (Κ19 ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης)
Σάντρο Σεμέδο (Ντουνάβ Βουλγαρίας)

Αποχώρησαν
Ρομάριο Τσεκάι (ελεύθερος)
Ανέστης Αργυρίου (ΑΕ Χαρίεσσας)
Κώστας Κυριακίδης (Νίκη Βόλου)
Λάζαρος Ελευθεριάδης (ΑΟ Τρίκαλα)
Γρηγόρης Προύντσης (ΠΟ Τρίγλιας)
Τάσος Ιωάννου (Θύελλα Σαρακηνών)
Θανάσης Λούτσης (Άσκολι Ιταλίας)
Γιώργος Κάρτζιος (Θύελλα Σαρακηνών)
Χριστόφορος Αταλασίδης (δανεικός Ακρίτας Σωσάνδρας)
Κυριάκος Χαλκίδης (δανεικός Ακρίτας Σωσάνδρας)
Γιάννης Πέικος (Αναγέννηση Δωροθέας)

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ήρθαν
Γιώργος Χατζηλιάδης (ΠΑΟΚ Αραβησσού)
Γιώργος Κώστας (ΑΑ Γιαννιτσών)
Γιάννης Σαλονικίδης (ΑΑ Γιαννιτσών)
Μιχάλης Στεργίου (ΠΑΟΚ Αραβησσού)
Ζαχαρίας Στεφανίδης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
Θωμάς Γκαρακλίδης (Εδεσσαικός)
Ραφαήλ Σούκιας (Νίκη Αγκαθιάς)
Γιάννης Καραμπάς (Άρης Παλαιοχωρίου)
Δημήτρης Κεφαλάς (Άρης Παλαιοχωρίου)
Σάκης Τόλιος (Νίκη Αγκαθιάς)
Πασχάλης Βουτσιάς (Αγ.Αστέρας)
Κώστας Τόσιος (ΦΑΣ Νάουσα)
Σωτήρης Κωστάκης (Σούλι Παραμυθιάς)
Γιώργος Γαρύφαλος (Μακεδονικός)
Ραφαήλ Γιαλαμούδης (Αιγινιακός)
Παναγιώτης Πετρούσης (Αιγινιακός)
Τάσος Ταουσάνης (Εδεσσαϊκός)
Νίκος Αγγελούδης (Ηρόδοτος)
Νίκος Χατζής (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Ζήσης (Αιγινιακός)

Αποχώρησαν
Γιώργος Κύρου (ΑΕΚ Ερμιονίδας)
Στέφανος Γιώτας (Νίκη Αγκαθιάς)
Δημήτρης Δοξάκης (Θερμαικός Θέρμης)
Κώστας Κοτσαρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Φώτης Παντεκίδης (ΠΟ Τρίγλιας)
Βασίλης Πολιανίδης (ΑΠΣ Ζάκυνθος)
Γιάννης Παντελίδης (Εδεσσαικός)
Γιάννης Μπιγκάνος (ΦΑΣ Νάουσα)
Ανδρέας Χατζηαθανασίου (Νίκη Αγκαθιάς)
Στάθης Αθανασιάδης (ελεύθερος)
Φερίτ Χουσείνογλου (ΑΟ Παλαιόχωρας Κρήτης)
Μιχάλης Στεργίου (Δόξα Μανδάλου)
Νίκος Ζούρκος (Βέροια)
Σωτήρης Θεοδωρίδης (ΑΟ Αγ.Νικολάου Κρήτης)
Νίκος Ιορδανίδης (Εθνικός Γιαννιτσών)
Χρήστος Παπαδόπουλος (Εθνικός Γιαννιτσών)
Σέρα Ρέις (ΓΑΣ Ροδοχωρίου)
Βασίλης Πέλκας (ΑΟ Τρίκαλα)
Παναγιώτης Πετρούσης (Θύελλα Σαρακηνών)

Εδεσσαϊκός
Ήρθαν
Γιάννης Παντελίδης (ΑΣ Γιαννιτσά)
Μάριος Παπαγεωργίου (ελεύθερος)
Γιώργος Καραδήμος (Δόξα Μανδάλου)
Στάθης Βασιλειάδης (Άρης Παλαιοχωρίου)
Γρηγόρης Κασαπίδης (Νίκη Αγκαθιάς)
Τάσος Παπουτσίδης (Βέροια)
Παναγιώτης Μανιός (Άρης Παλαιοχωρίου)
Γιώργος Μυλωνάς (ΠΣ Βέροια)
Γιάννης Παπαδημητρίου (Μ.Αλέξανδρος Καλλιθέας)
Δημήτρης Υψηλός (ΑΟ Τρίκαλα)
Λευτέρης Καρατζάογλου (ΠΟ Τρίγλιας)
Γιάννης Τσολακίδης (Αιγινιακός)
Σεραφείμ Μωυσίδης (ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)

Αποχώρησαν
Δημήτρης Λαφαζανίδης (Θύελλα Σαρακηνών)
Κώστας Παπαγεωργίου (ΑΟ Τρίκαλα)
Θωμας Γκαρακλίδης (ΑΣ Γιαννιτσά)
Σεραφείμ Μωυσίδης (ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)
Σάκης Βόλτσης (ΦΑΣ Νάουσα)
Νάσος Τσιάκαλος (ελεύθερος)
Στέφανος Ντόγος (Αλμωπός Αριδαίας)
Τάσος Ταουσάνης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
Ραφαήλ Σοιλεμέζογλου (Πανσερραϊκός)
Ιάσων Παπαδημητρίου (Π.Ο Τρίγλιας)
Τάσος Καραγιάννης (Νίκη Αγκαθιάς)
Χρήστος Κωνσταντινίδης (ελεύθερος)
Δημήτρης Υψηλός (ΑΟ Τσιλιβί Ζακύνθου)
Νίκος Ιωσηφίδης (δανεικός Μ.Αλέξανδρος Πέλλας)

Θύελλα Σαρακηνών
Ήρθαν
Γρηγόρης Κυζιρίδης (Ναυπακτιακός Αστέρας)
Γιάννης Κούμπους (Αστέρας Πετριτή Κέρκυρας)
Παναγιώτης Μαντζανάς (Μ.Αλέξανδρος Πέλλας)
Γιάννης Ουζούνης (Άρης Νησίου)
Περικλής Τσορλίνης (Ερμής Αμυνταίου)
Λεωνίδας Ηλιάδης (Ερμής Αμυνταίου)
Σίμος Αθανασιάδης (Ερμής Αμυνταίου)
Δημήτρης Λαφαζανίδης (Εδεσσαικός)
Πέτρος Ντιντιλάς (Κ19 Απόλλων Αθηνών)
Γιάννης Φιρινίδης (Ερμής Αραδίππου Κύπρου)
Τόλης Βλαχόπουλος (ΑΠΕ Λαγκαδά)
Λέντι Κιουλάφι (ΑΣ Πρόμαχοι)
Τάσος Ιωάννου (Αλμωπός)
Παναγιώτης Πετρούσης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
Γιώργος Κάρτζιος (Αλμωπός Αριδαίας)
Γιάννης Παπουτσής (ΑΟ Μαρίνας Ημαθίας)
Κυριάκος Τσακιρίδης (Κ17 Άρης Θεσσαλονίκης)

Αποχώρησαν
Ευθύμης Τσόρμπας (Ακρίτας Σωσάνδρας)
Λάζαρος Φωτιάς ( Όλυμπος Κέρκυρας)
Σταύρος Γιαβάσης (Νίκη Αξού)
Βασίλης Γιαουτζής (ελεύθερος)
Γιάννης Παπαδόπουλος (Δόξα Μεγαπλατάνου)
Χρήστος Παπαηλία (Δόξα Μαυροβουνίου)
Γιώργος Νάνος (Μ.Αλέξανδρος Όρμας)
Απόστολος Αταλασίδης (Δόξα Ασσήρου Θεσσαλονίκης)
Λεωνίδας Ηλιάδης (Ερμής Αμυνταίου)
Περικλής Τσορλίνης (Εορδαϊκός)
Σίμος Αθανασιάδης (ΑΟ Παλαιόχωρας Κρήτης)

1 σχόλιο

1 σχόλιο

  1. Ανώνυμος

    1 Νοεμβρίου 2019 at 13:19

    Δυνατές ομάδες

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα Γ' ΕΘΝΙΚΗ

error: Content is protected !!