Μεταγραφές Ιανουαρίου στην Πέλλα – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Μεταγραφές Ιανουαρίου στην Πέλλα

Κριστιάνο Μεντί Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Θεσσαλονίκης
Στέφανος Ντόγος Αιγινιακός – Εδεσσαικός
Σεραφείμ Μωυσίδης Νίκη Βόλου – Εδεσσαικός
Νίκος Ιορδανίδης Απόλλων Λάρισας – Κιλκισιακός
Παναγιώτης Ξόμπλιος Καλλιθέα – ΑΟ Καβάλας
Μπάμπης Ιορδανίδης Αλμωπός Αριδαίας – Αγ.Αστέρας
Γιώργος Κάρτζιος Εδεσσαικός -Αλμωπός Αριδαίας
Αρσένης Σίσκος Νίκη Καλής – Εδεσσαικός
Δημήτρης Τριανταφυλλίδης ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
Μπάμπης Ιορδανίδης Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός
 Αστέρας
Ελιακίμ Μουσόνι Ν´Γκάντολι Λα Χούλπ Βελγίου -Αλμωπός Αριδαίας
Τάσος Ιωάννου ΑΣ Πρόμαχοι -Αλμωπός Αριδαίας
Χρήστος Παπαηλία Ελπίδα Έδεσσας – Θύελλα Σαρακηνών
Χρήστος Καρράς Άρης Αμπελειών – Νίκη Αξού
Κώστας Καπουσούζης Εθνικός Γιαννιτσών – Δόξα Μαυροβουνίου
Θάνος Τσολερίδης Όλυμπος Αψάλου – Κεραυνός Αγ.Δημητρίου Λήμνου
Γιώργος Παπαστεργίου Εδεσσαικός – Εθνικός Γιαννιτσών
Γιώργος Καραγιαννίδης ΑΣ Πρόμαχοι -Ακρίτας Σωσάνδρας
Αρης Μιχαηλίδης Μ.Α Εσωβάλτων – Κεραυνός Επισκοπής Ημαθίας
Κώστας Μιχαηλίδης Μ.Α Εσωβάλτων – Κεραυνός Επισκοπής Ημαθίας
Νίκος Σίμος Μ.Α Εσωβάλτων – Κεραυνός Επισκοπής Ημαθίας
Λέντι Κιουλάφι Αλμωπός – ΑΣ Πρόμαχοι
Γιάννης Τσάλμας ΑΟ Μυκόνου – Αναγέννηση Δωροθέας
Νεντέλκο Νεντιάλκοφ Ακαδημία Αιγινιακού -Ακρίτας Σωσάνδρας
Κυριάκος Κατσαμακτσής Εδεσσαικός – Μ.Α Πέλλας
Δημήτρης Μπουράκης Εδεσσαικός – Μ.Α Πέλλας
Μπλέντι Μπουλσάρι Δόξα Μελισσίου – Άρης Λιπαρού
Κώστας Τουρατζίδης Ν.Αετός Σκύδρας – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Πάρις Γεωργίου ΑΟ Μαρίνας Ημαθίας – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Νίκος Μάρτσιος Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Γιάννης Χαραλαμπίδης Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Αλέξης Ορφανίδης Ακαδημία Σκύδρας -ΠΑΣ Σκύδρας 2000
Μάρκος Λέσι Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Χρήστος Τσακώνης Ορφέας Ριζαρίου – Άρης Νησίου
Μανώλης Μανελίδης Όλυμπος Αψάλου -Ακρίτας Σωσάνδρας
Τρύφων Κρουσταλέλης Απόλλων Κρ.Βρύσης – ΠΑΟΚ Δαμιανού
Θόδωρος Αργυρόπουλος Πυρσός Πετριάς – ΓΑΣ Κοπανού Ημαθίας
Θωμάς Λόγγος Πολυκαρπιακός -Αστέρας Νεοχωρίου
Βασίλης Τσιάρας ΑΟΚ Πολυκάστρου – Άρης Αθύρων
Γιώργος Παντελίδης ΑΣ Πρόμαχοι – Μ.Α Όρμας
Αναστάσιος Πετρίδης Ολυμπιάδα Κρ.Βρύσης – Ηρακλής Αγ.Λουκά
Νίκος Νήρας Ολυμπιάδα Κρ.Βρύσης – Ηρακλής Αγ. Λουκά
Μιχάλης Τεληγιαννίδης Φίλιππος Σταυροδρομίου – Μ.Α Δροσερού
Γιάννης Νικολαίδης Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΠΑΟΚ Δαμιανού
Νίκος Καρυπιάδης Νίκη Αξού – Δόξα Μαυροβουνίου
Τάσος Δομουχτσίδης Κ20 Κέρκυρα – Εθνικός Γιαννιτσών
Γιώργος Μπρέγκου Απόλλων Κρ.Βρύσης – Δόξα Μαυροβουνίου
Χρήστος Πάρδας Ορφέας Ριζαρίου – Μ.Α Εσωβάλτων
Βασίλης Δέλλιος – Μ.Α Εσωβάλτων
Ματθαίος Μάρκου ΑΣ Πρόμαχοι – Ηρακλής Γαρεφίου
Πετρος Ντιντιλάς Εθνικός Γιαννιτσών – Μ.Α Πέλλας
Βαγγέλης Τσαούσκας Α.Σ Άγρα -Μ.Α Άρνισσας
Χρήστος Καραγιάννης Απόλλων Κρ.Βρύσης – Κρόνος Αργυράδων Κέρκυρας
Ρενάλντο Ζαβαλάνι Όλυμπος Αψάλου – Πολυκαρπιακός
Κώστας Ιωαννίδης Δόξα Π.Μυλοτόπου – ΠΑΟ Δάφνης
Λάζαρος Ρακιάρης Μ.Θύελλα Λυκοστόμου – Πολυκαρπιακός
Νικηφόρος Τσόρμπας Άρης Νησίου – Ορφέας Ριζαρίου
Ηλίας Κοντίδης Νίκη Βορεινού – Πολυκαρπιακός
Ντούσκου Γκάζι Αλμωπός – ΑΣ Πρόμαχοι
Φώτης Πεφάνης Άρης Υδραίας – Αστέρας Νεοχωρίου
Δημήτρης Παπαδόπουλος Δόξα Μαυροβουνίου – Φίλιππος Σταυροδρομίου
Γιώργος Μουρουζίδης Εθνικός Γιαννιτσών – ΓΑΣ Ροδοχωρίου Ημαθίας
Κώστας Καρυπίδης ΑΣ Πρόμαχοι – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Ευθύμης Μπουρνάζης Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μανδάλου
Μπάμπης Φαφούτης Όλυμπος Αψάλου – Ελλήσποντος Κριθιάς Θεσσαλονίκης
Αντώνης Ιωσηφίδης Εδεσσαικός – Άρης Νησίου
Ηλίας Τζίγκας Αστραπή Ζέρβης – Άρης Νησίου
Χρηστος Σέλκος Όλυμπος Αψάλου – Εθνικός Αριδαίας
Δημήτρης Καρβουνιάρης Δάφνη Παναγίτσας – Μ.Α Εσωβάλτων
Μεθόδης Αθανασίου Εθνικος Αριδαίας – Μ.Α Όρμας
Κώστας Καρακάσογλου Εδεσσαικός – Νίκη Καλής
Παναγιώτης Ανδρίτσος Εθνικός Αριδαίας – Όλυμπος Αψάλου
Μιχάλης Στεργίου ΑΕΚ Καρυώτισσας – ΠΑΟΚ Αραβησσού
Ακης Στεργίου ΑΕΚ Καρυώτισσας -ΠΑΟΚ Αραβησσού
Πολυχρόνης Ουσουπίδης Νίκη Αξού -ΠΑΟΚ Αραβησσού
Γιώργος Λυσίτσας Δόξα Π.Μυλοτόπου – ΠΑΟΚ Αραβησσού
Παντελής Χωραφάς Εθνικός Γοαννιτσών – Νίκη Αξού
Γιώργος Μπάρμπας Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αξού
Γιώργος Μισαηλίδης Άρης Νησίου – Δάφνη Παναγίτσας
Γιώργος Κώστας Αλμωπός Αριδαίας – Μ.Α Όρμας
Σταμάτης Τσιόπτσης Απόλλων Κρ.Βρύσης – Ολυμπιακός Γαλατάδων
Σωτήρης Κόγιος Πολυκαρπιακός – Αναγέννηση Δωροθέας
Γιάννης Παπουτσής Εδεσσαικός Κ17 – Ολυμπιακός Γαλατάδων
Γιώργος Ψωμάς Μ.Α Δροσερού -Ολυμπιακός Γαλατάδων
Μπάμπης Πασχαλίδης ΠΑΟ Δάφνης -Ολυμπιακός Γαλατάδων
Αλέξανδρος Γαβριηλίδης Μ.Α Άρνισσας – Μακεδονικός Έδεσσας
Τάσος Σκούλης Άρης Νησίου – Μακεδονικός Έδεσσας
Θάνος Θεολόγου Ηρακλής Έδεσσας – Μακεδονικός Έδεσσας
Λαζαρος Ορφανίδης Απολλων Κρ.Βρύσης – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Στέλιος Μανωλάκης Άρης Νησίου – Ελπίδα Έδεσσας
Χρήστος Αδάμ Άρης Νησίου -Ελπίδα Έδεσσας
Τάσος Παγιούλας Άρης Νησίου -Ελπίδα Έδεσσας
Δημήτρης Ρούσσης Άρης Υδραίας – Ένωση Τσάκων
Γιάννης Γέργης Μακεδονικός Εδεσσας – Νίκη Βορεινού
Ερίντ Μουράτι – Μ.Α Δροσερού
Παναγιώτης Ρεβελτζής – Μ.Α Δροσερού
Χριστόφορος Χρυσουλίδης Μ.Α Όρμας – Πολυκαρπιακός
Γιώργος Παπάζογλου Άρης Υδραίας – Όλυμπος Αψάλου
Ραφαέλ Ζαμίδης Κ20 ΑΕ Λάρισας – Νίκη Καλής
Ντάνης Πετρίδης Δόξα Π.Μυλοτόπου – Δόξα Μελισσίου
Θοδωρής Σαμαράς Ακρίτας Σωσάνδρας – Όλυμπος Αψάλου
Εντουάρτ Κολγκέγκα Ευρωπός Φούστανης – Αναγέννηση Δωροθέας
Δημήτρης Λιτοβολής Νίκη Καλής – Δόξα Μελισσίου
Βαγγέλης Καραγιάνης Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μακεδονικός Έδεσσας
Χρήστος Γάτσης Αργοναύτης Καλαμαριάς -Μακεδονικός Έδεσσας
Αντώνης Αθανασίου Πολυκαρπιακός – Εθνικός Αριδαίας
Φίλιππος Ιωαννίδης Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μανδάλου
Κώστας Παπαδόπουλος Μ.Α Αρσενίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Θωμάς Γρόπαλης Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Σάκης Ιωάννου Άρης Παλαιφύτου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000
Ανδρέας Ανδρίτσος Άρης Υδραίας – Πολυκαρπιακός
Χρήστος Ηλιάδης ΑΣ Άγρας – Μακεδονικός Έδεσσας
Σαπκης Μανδάλης Νίκη Αξού – ΑΕΚ Καρυώτισσας
Δημήτρης Πίττας Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μαυροβουνίου
Γιώργος Ιωαννίδης Ηρακλής Θεσσαλονίκης – Εθνικός Γιαννιτσών
Κώστας Ράντζης Κ17 Βέροια – Εθνικός Γιαννιτσών
Ροντρίγκο Μπλατσέλης ΑΟ Σελλάνων Καρδίτσας – Εθνικός Γιαννιτσών
Τόλης Σέλγου Δόξα Π.Μυλότοπου – Δόξα Μελισσίου
Γιάννης Ραμπούσης Δόξα Π.Μυλοτόπου – Δόξα Μελισσίου
Γιώργος Γιοβάνογλου Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μελισσίου
Μιχάλης Παντελαίος Ευρωπός Φούστανης – Εθνικός Αριδαίας
Ευτύχης Τουτουκτσής Πολυκαρπιακός -βΕθνικός Αριδαίας
Βασίλης Τσεντεμίδης ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Εξαπλατάνου
Γιάννης Κλεισούρης Εθνικός Αριδαίας -Δόξα Εξαπλατάνου
Θωμάς Πισμίσης ΑΕΚ Καρυώτισσας – Μ.Α Δροσερού
Γιώργος Στάρχος Μ.Α Εσωβάλτων – Μ.Α Δροσερού
Μωυσής Αρνάκης Νίκη Αξού – Μ.Α Δροσερού
Θανάσης Κωνσταντινίδης Ευρωπός Φούστανης – Δόξα Εξαπλατάνου
Γιάννης Μανωγλής Θύελλα Σαρακηνών – Δόξα Εξαπλατάνου
Παναγιώτης Γεωργιάδης Ελεύθερος – Δόξα Εξαπλατάνου
Νίκος Μουρζίδης Μ.Α Πέλλας – Φίλιππος Γιαννιτσών
Γρηγόρης Δήμτσης Δόξα Π.Μυλοτόπου – Φίλιππος Γιαννιτσών
Γιώργος Μωυσίδης Απόλλων Κρ.Βρύσης – Φίλιππος Γιαννιτσών
Αλέξης Καλκαβούρης Εθνικός Αριδαίας – Άρης Υδραίας
Βασίλης Σαμαράς Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Υδραίας
Υ.Γ Το PellaSports ευχαριστεί θερμά τους παράγοντες των ομάδων για την άμεση ενημέρωση κατά την διάρκεια της μεταγραφικής περιόδου.

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ