Εφτάψυχη η Δόξα Μελισσίου (φώτος και βίντεο) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς

Εφτάψυχη η Δόξα Μελισσίου (φώτος και βίντεο)

Μεγάλο παιχνίδι έγινε στην Σωσάνδρα όπου η Δόξα Μελισσίου απέδρασε με το διπλό λυγίζοντας με σκορ 1-0 τον τοπικό Ακρίτα. Πολυ καλό και δυνατό παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες, με τους γηπεδούχους να ειναι πιό δυνατοί στην αρχή της αναμέτρησης και τους φιλοξενούμενους να ισορροπούν με την πάροδο του χρόνου. Έτσι τελείωσε το ημίχρονο και στην επανάληψη η υπεροχή εναλλασσόταν πότε από την μιά και πότε από την άλλη ομάδα και εκεί που το παιχνίδι έκλεινε προς την ισοπαλία οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να σκοράρουν με τον Άγγελο Τουλγαρίδη στο 80’ και να κλέψουν την νίκη παραμένοντας στην κορυφή της βαθμολογίας.