Δράση στους γειτονικούς νομούς – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Δράση στους γειτονικούς νομούς

Με την 3η αγωνιστική συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην ΕΠΣ Κιλκιπς

Δείτε παρακάτω τα παιχνίδια και την βαθμολογία:

Σάββατο 24 Οκτωβρίου, Ώρα 16.00

3η αγωνιστική
ΑΕ Πολύκαστρο – Ατρόμητος Π.Αγιονέριου
Κεραυνός Βάθης – Εθνικός Σ.Σ. Μουριών
Κιλκισιακός – Δόξα Γερακαριού
Ηρακλής Αργυρούπολης – Αστέρας Μ.Βρύσης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – Απόλλων Ευρωπού
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Πάϊκο Γουμένισσας
Νεότητα Μεταλλικού – Ποντιακός Ν.Σάντας αναβολή

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 6
Εθνικός Σ.Σ. Μουριών 6
Ποντιακός Ν.Σάντας 4
Πάϊκο Γουμένισσας 4
ΑΕ Πολυκάστρου 4
Απόλλων Ευρωπού 4
Δόξα Γερακαριού 3
Αστέρας Μεγ.Βρύσης 3
Κεραυνός Βάθης 1
Ηρακλής Αργυρούπολης 1
Ατρόμητος Π.Αγιονερίου 1
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 1
Κιλκισιακός 0
Νεότητα Μεταλλικού 0

 

Με την 3η αγωνιστική συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην Α1 της ΕΠΣ Χαλκιδικής.

Δείτε παρακάτω τα παιχνίδια και την βαθμολογία:

Σάββατο 24/10/2020, Ώρα 16:00

Δόξα Ορμύλιας-ΠΟ Μουδανιών
Θύελλα Κρήνης – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Τορωναίος Αφύτου – Προποντίδα Ν. Μαρμαρά
Α.Ο. Σάρτης – Άρης Κασσανδρείας
Α.Ο. Χανιώτης – ΤΑ Μ.Κ. Στρατωνίου
Φοίνιξ Νικήτης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Όλυνθος Ολύνθου – Νίκη Πολυγύρου

Βαθμολογία
ΠΟ Μουδανιών 6
Φοίνιξ Νικήτης 6
Άρης Κασσανδρείας 6
ΑΟ Σάρτης 4
Τορωναίος Αφύτου 4
Νίκη Πολυγύρου 3
Θύελλα Κρήνης 3
Προποντίς Ν. Μαρμαρά 3
Ανθεμούς Γαλάτιστας 3
Ηρακλής Ν. Φώκαιας 1
ΜΚ Στρατωνίου 1
Όλυνθος Ολύνθου 0

 

Δείτε πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας στην ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 24 και 25/10/2020:

Σάββατο 24/10/2020, ώρα 16.00

Δ.Α.Κ. Φλώρινας: Μ. Αλέξανδρος Φλώρινας – ΠΑΣ Φλώρινα

Κυριακή 25/10/2020, ώρα 15.00

Γήπεδο Αμμοχωρίου: ΑΙΑΣ Αμμοχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Αετού

Γήπεδο Περάσματος: Μ. Αλέξανδρος Περάσματος – Δάφνη Λεβαίας

Γήπεδο Φιλώτα: Θύελλα Φιλώτα – Ιτέα Ιτέας.

Βαθμολογία
Μελιτέας Μελίτης 12
Ιτιά Ιτιάς* 7
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας *5
Δάφνη Λεβαίας 5
Μ.Αλέξανδρος Αετού 4
ΠΑΣ Φλώρινα* 4
Θύελλα Φιλώτα* 3
Αίας Αμμοχωρίου 1
Μ.Αλέξανδρος. Περάσματος 0
* Ρεπό

Εναν αγώνα λιγότερο έχουν ΠΑΣ Φλώρινα και Θύελλα Φιλώτα.

 

Με την 3η αγωνιστική συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην ΕΠΣ Ημαθίας.

Δείτε παρακάτω τα παιχνίδια και την βαθμολογία:

Σάββατο 24 Οκτωβρίου, Ώρα 16.00

3η αγωνιστική
ΓΑΣ Ροδοχωρίου-Ατρόμητος Διαβατού
Αστέρας Τριποτάμου-ΑΕ Σχοινά
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας-ΓΑΣ Κοπανός
ΠΑΟ Κουλούρας-Άχθος Αρούρης
ΦΑΣ Νάουσα-Θύελλα Σταυρού
ΑΕ Καψόχωρας-Φίλιππος Μελίκης

Βαθμολογία
ΦΑΣ Νάουσα 6
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 6
Αστέρας Τριποτάμου* 3
Ένωση Αποστόλου Παύλου 3
ΓΑΣ Κοπανός 3
Άχθος Αρούρης 3
ΑΕ Σχοινά* 3
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 3
Θύελλα Σταυρού 3
ΠΑΟ Κουλούρας 3
Φίλιππος Μελίκης 0
Ατρόμητος Διαβατού 0
ΑΕ Καψόχωρας 0

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

More in ΓΕΝΙΚΑ