Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Αγωνιστική δράση στους γειτονικούς Νομούς

Δείξτε την αγωνιστική δράση στους όμορους Νομούς, αναλυτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία, σε κάθε Ένωση.

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Αποτελέσματα
ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕ Χαρίεσσας 2-2
Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας 3-0
Μακροχώρι – Φίλιππος Μελίκης 1-0
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουλούρας 2-1
Αγρ.Αστέρας Πλατέος – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 1-2
ΑΕΠ Βέροιας – Θύελλα Σταυρού 1-1
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα 2-1
Αστέρας Τριποτάμου – Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 0-7

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 39
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 34
ΦΑΣ Νάουσα 33
Αγρ.Αστέρας Πλατέος 30
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 29
Αχιλλέας Νάουσας 26
Ένωση Απόστολου Παύλου 18
ΓΑΣ Κοπανού 18
ΑΕ Χαρίεσσας 18
Θύελλα Σταυρού 16
Άρης Παλαιοχωρίου 16
Φίλιππος Μελίκης 12
Αστέρας Τριποτάμου 12
ΠΑΟ Κουλούρας 11
ΑΕΠ Βέροιας 5
Ολυμπιακός Νάουσας 4

ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α’ Κατηγορία
Αργυρούπολη-Κρηστώνη 1-5
ΣΣ Μουριών-Πλαγιά 0-0
Ποντοηράκλεια-Γουμένισσα 1-1
Επτάλοφος-Μ.Βρύση 0-1
Εύρωπος-Καμπάνης 2-2
Ρεπό ΑΕ Πολυκάστρου

Βαθμολογία
ΑΕ Πολυκάστρου 21
Αναγέννηση Πλαγιάς 19
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 19
Απόλλων Ευρωπού 17
Αστέρας Μ.Βρύσης 16
Πάϊκο Γουμένισσας 13
Δόξα Καμπάνη 13
Εθνικός Σ.Σ.Μουριών 10
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 9
Κεραυνός Ποντοηράκλειας 7
Ηρακλής Αργυρούπολης 1

ΕΠΣ Φλώρινας
Α’ Κατηγορία
Σάββατο
Θύελλα Φιλώτα – Μ.Αλέξανδρος Περάσματος 4-4
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας – Μελιτέας Μελίτης 0-0
Κυριακή
Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα – Ακρίτας Αχλάδας
Άρης Λόφων – Αίας Αμμοχωρίου
Ερμής Αμυνταίου – Ιτέα Ιτέας
Ρεπό Ελλάς Α.Καλλινίκης

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1
Σάββατο
ΠΑΟΝΕ – Φοίνικας Πολίχνης 0-1
Κυριακή
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου
Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Ξυλούπολης (11.30)
Εθνικός Σοχού – Ιωνικός
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Α1
Τα Μ.Κ Στρατωνίου – Α.Ο Σάρτης 1-1
Νίκη Πολυγύρου -Α.Ο Χανιώτη 2-0
Θύελλα Κρήνης – Ηρακλής Ν.Φώκαιας 1-2
Π.Ο Μουδανιών – Όλυνθος Ολύνθου 3-0
Άρης Κασσανδρείας 2005 – Αετός Βαρβάρας 0-5
Τορωναίος Αφύτου – Ανθεμούς Γαλάτιστας 0-1

Βαθμολογία
Ανθεμούς Γαλάτιστας 28
Π. Ο. Μουδανιών 27
Αετός Βαρβάρας 26
Νίκη Πολυγύρου 25
Όλυνθος Ολύνθου 24
Ηρακλής Ν. Φώκαιας 20
Τορωναίος Αφύτου 19
Θύελλα Κρήνης 18
Α.Ο. Σάρτης 17
Α.Ο. Χανιώτης 13
Τα Μ.Κ. Στρατωνίου 11
Άρης Κασσανδρείας 1

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΓΕΝΙΚΑ

error: Content is protected !!