Αγωνιστική δράση στους γειτονικούς Νομούς – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Αγωνιστική δράση στους γειτονικούς Νομούς

ΕΠΣ Κιλκίς

Α1 Κατηγορία
Αποτελέσματα
ΑΕ Πολυκαστρου – Ατρόμητος Π.Αγιονερίου 2-2
Κεραυνός Βάθης – Εθνικός Σ.Σ. Μουριών 2-2
Κιλκισιακός – Δόξα Γερακαριού 2-0
Ηρακλής Αργυρούπολης – Αστέρας Μ.Βρύσης 0-4
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – Απόλλων Ευρωπού 1-3
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Πάϊκο Γουμένισσας 2-0
Νεότητα Μεταλλικού – Ποντιακός Ν.Σάντας αναβολή

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 9
Εθνικός Σ.Σ. Μουριών 7
Απόλλων Ευρωπού 7
Αστέρας Μ.Βρύσης 6
ΑΕ Πολυκάστρου 5
Ποντιακός Ν.Σάντας 4
Πάϊκο Γουμένισσας 4
Κιλκισιακός 3
Δόξα Γερακαριού 3
Κεραυνός Βάθης 2
Ατρόμητος Π.Αγιονερίου 2
Ηρακλής Αργυρούπολης 1
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 1
Νεότητα Μεταλλικού 0

Νεότητα Μεταλλικού και Ποντιακός Ν.Σάντας έχουν ένα παιχνιπδι λιγότερο.

ΕΠΣ Ημαθίας

Α’ Κατηγορία
Αποτελέσματα
ΓΑΣ Ροδοχωρίου-Ατρόμητος Διαβατού 3-0 α.α
Αστέρας Τριποτάμου-ΑΕ Σχοινά 4-4
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας-ΓΑΣ Κοπανός 1-1
ΠΑΟ Κουλούρας-Άχθος Αρούρης 7-2
ΦΑΣ Νάουσα-Θύελλα Σταυρού 7-0
ΑΕ Καψόχωρας-Φίλιππος Μελίκης 1-6

Βαθμολογία
ΦΑΣ Νάουσα 9
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 7
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 6
ΠΑΟ Κουλούρας 6
Αστέρας Τριποτάμου* 4
ΓΑΣ Κοπανός 4
ΑΕ Σχοινά* 4
Άχθος Αρούρης 3
Ένωση Αποστόλου Παύλου* 3
Θύελλα Σταυρού 3
Φίλιππος Μελίκης 3
Ατρόμητος Διαβατού 0
ΑΕ Καψόχωρας 0

ΕΠΣ Χαλκιδικής

Α1 Κατηγορία
Αποτελεσματα
Δόξα Ορμύλιας-ΠΟ Μουδανιών 0-2
Θύελλα Κρήνης – Ανθεμούς Γαλάτιστας 2-4
Τορωναίος Αφύτου – Προποντίδα Ν. Μαρμαρά 3-2
Α.Ο. Σάρτης – Άρης Κασσανδρείας 3-0
Α.Ο. Χανιώτης – ΤΑ Μ.Κ. Στρατωνίου 1-2
Φοίνιξ Νικήτης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας 0-2
Όλυνθος Ολύνθου – Νίκη Πολυγύρου 1-2

Βαθμολογία
ΠΟ Μουδανιών 9
ΑΟ Σάρτης 7
Τορωναίος Αφύτου 7
Άρης Κασσανδρείας 6
Νίκη Πολυγύρου 6
Φοίνικας Νικήτης 6
Ανθεμούς Γαλάτιστας 6
Ηρακλής Ν.Φώκαιας 4
ΤΑ Μ.Κ Στρατωνίου 4
Θύελλα Κρήνης 3
Προποντίδα Ν.Μαρμαρά 3
Όλυνθος Ολύνθου 0
Δόξα Ορμύλιας 0
ΑΟ Χανιώτης 0

ΕΠΣ Φλώρινας

Αποτελέσματα
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας – ΠΑΣ Φλώρινα 2-2
ΑΙΑΣ Αμμοχωρίου – Μ.Αλέξανδρος Αετού 3-1
Γήπεδο Περάσματος
Μ.Αλέξανδρος Περάσματος – Δάφνη Λεβαίας 3-1
Θύελλα Φιλώτα – Ιτέα Ιτέας αναβολή
Ρεπό Μελιτέας Μελίτης

Βαθμολογία
Μελιτέας Μελίτης* 12
Ιτιά Ιτιάς* 7
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας *6
Δάφνη Λεβαίας 5
ΠΑΣ Φλώρινα* 5
Μ.Αλέξανδρος Αετού 4
Αίας Αμμοχωρίου 4
Θύελλα Φιλώτα* 3
Μ.Αλέξανδρος. Περάσματος 3
* Ρεπό

Εναν αγώνα λιγότερο έχουν ΠΑΣ Φλώρινα και Ιτέα Ιτέας και δύο αγώνες λιγότερους η Θύελλα Φιλώτα.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

More in ΓΕΝΙΚΑ