Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Αγωνιστική δράση στους γειτονικούς Νομούς

Δείτε την αγωνιστική δράση στους όμορους Νομούς, αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων, σε κάθε Ένωση παρακάτω:

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1 Κατηγορία
Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός 0-0
Καμπανιακός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-1
ΠΑΟ Ν.Επιβατών – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-3

Κυριακή, 11.30
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Κυριακή, 12.00
ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Κυριακή, 15.30
ΑΠΕ Λαγκαδά – Φοίνικας Πολίχνης
Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Ρεπό: Αναγέννηση Χαλκηδόνας

ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α1 Κατηγορία
Απόλλων Ευρωπού – ΑΕ Πολυκάστρου 0-2
Ηρακλής Αργυρούπολης – Κεραυνός Ποντοηράκλειας 5-0
Πάϊκο Γουμένισσας – ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 0-2
Δόξα Καμπάνη – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 0-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αστέρας Μεγ.Βρύσης 1-1
Ρεπό Εθνικός Σ.Σ.Μουριών

Βαθμολογία
Αναγέννηση Πλαγιάς 38
Αστέρας Μ.Βρύσης 35
ΑΕ Πολυκάστρου 35
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 32
Απόλλων Ευρωπού 30
Πάικο Γουμένισσας 20
Εθνικός Σ.Σ.Μουριών 19
Δόξα Καμπάνη 16
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 16
Κεραυνός Ποντοηράκλειας 10
Ηρακλής Αργυρούπολης 8

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ Κατηγορία
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας – Ακρίτας Αχλάδας 1-0

Κυριακή, 15.00
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ελλάς Α.Καλλινίκης – Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα 3-0 α.α
Αίας Αμμοχωρίου – Θύελλα Φιλώτα
Ιτέα Ιτέας – Άρης Λόφων
Ρεπό Μ.Αλέξανδρος Περάσματος

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Α’ Κατηγορία
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αγ.Αστέρας Πλατέος 2-2
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Ένωση Απ. Παύλου 0-3
Θύελλα Σταυρού -ΓΑΣ Κοπανού 1-1
ΑΕΠ Βέροιας -ΑΕ Χαρίεσσας 0-4
Αστέρας Τριποτάμου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
ΦΑΣ Νάουσα – Αχιλλέας Νάουσας 2-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ολυμπιακός Νάουσας 8-0
ΠΑΟ Κουλούρας – Φίλιππος Μελίκης 0-4

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 66
ΦΑΣ Νάουσα 61
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 55
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 52
Αγ.Αστέρας Πλατέος 50
ΓΑΣ Κοπανού 35
Ενωση Απ.Παύλου 35
Αχιλλέας Νάουσας 34
Φίλιππος Μελίκης 32
ΑΕ Χαρίεσσας 28
Θύελλα Σταυρού 25
Άρης Παλαιοχωρίου 22
ΠΑΟ Κουλούρας 21
Αστέρας Τριποτάμου 17
ΑΕΠ Βέροιας 6
Ολυμπιακός Νάουσας 5

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Α1 Κατηγορια
Play Off
Τορωναίος Αφύτου – Νίκη Πολυγύρου 1-1
Όλυνθος Ολύνθου – Αετός Βαρβάρας 0-0
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Π.Ο. Μουδανιών 1-1

Βαθμολογία
Όλυνθος Ολύνθου 4
Αετός Βαρβάρας 3
Τορωναίος Αφύτου 3
Νίκη Πολυγύρου 2
ΠΟ Ν.Μουδανιών 2
Ανθεμούς Γαλάτιστας 1

Play Out
Ηρακλής Ν.Φώκαιας – Α.Ο. Χανιώτης 4-2
Θύλα Κρήνης – Τα Μ.Κ. Στρατωνίου 5-1
Άρης Κασσανδρείας 2005 – Α.Ο. Σάρτης 1-4

Ηρακλής Ν. Φώκαιας 13
ΑΟ Σάρτης 10
Θύελλα Κρήνης 10
ΑΟ Χανιώτης 8
Τα ΜΚ Στρατωνίου 2
Άρης Κασσανδρείας 0

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΓΕΝΙΚΑ

error: Content is protected !!