Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Αγωνιστική δράση στους γειτονικούς Νομούς

Δείτε την αγωνιστική δράση στους όμορους Νομούς, αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων, σε κάθε Ένωση παρακάτω:

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Α’ Κατηγορία
ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕ Χαρίεσσας 2-0
Θύελλα Σταυρού – Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 0-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αστέρας Τριποτάμου 5-1
ΠΑΟ Κουλούρας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου 0-1
Φίλιππος Μελίκης – ΑΕΠ Βέροιας 2-1
Ολυμπιακός Νάουσας – Αγρ.Αστέρας Πλατέος 0-2
ΓΑΣ Κοπανού – Άρης Παλαιοχωρίου 2-1
Ένωση Απ.Παύλου – Αχιλλέας Νάουσας 2-1

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 54
ΦΑΣ Νάουσα 49
ΓΑΣ Ροδοχωρίου 48
Μ.Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας 45
Αγ.Αστέρας Πλατέος 42
Αχιλλέας Νάουσας 31
Ενωση Απ.Παύλου 28
ΓΑΣ Κοπανού 28
Θύελλα Σταυρού 23
Φίλιππος Μελίκης 22
ΑΕ Χαρίεσσας 22
Άρης Παλαιοχωρίου 20
ΠΑΟ Κουλούρας 18
Αστέρας Τριποτάμου 13
ΑΕΠ Βέροιας 6
Ολυμπιακός Νάουσα 5

ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α1 Κατηγορία
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – ΑΕ Πολυκάστρου 1-1
Εθνικός Σ.Σ.Μουριών – Αστέρας Μ. Βρύσης 0-4
Δόξα Καμπάνη – Αναγέννηση Πλαγιάς 2-4
Ηρακλής Αργυρούπολης – Πάϊκο Γουμένισσας 0-3
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Απόλλων Ευρωπού 1-1
Ρεπό: Κεραυνός Ποντοηράκλειας

Βαθμολογία
Αναγέννηση Πλαγιάς 31
ΠΑΟΚ Κρηστώνης 26
Αστέρας Μ.Βρύσης 25
ΑΕ Πολυκάστρου 25
Απόλλων Ευρωπού 24
Πάϊκο Γουμένισσας 19
Εθνικός Σ.Σ. Μουριών 14
Δόξα Καμπάνη 13
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου 10
Κεραυνός Ποντοηράκλειας 10
Ηρακλής Αργυρούπολης 5

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α1
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός 1-0
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Καμπανιακός 0-2
ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς 0-3
Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου 0-1
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

Βαθμολογία
Εθνικός Σοχού  46
ΑΕ Ευόσμου 40
ΠΑΟ Κουφαλίων  37
Ολυμπιακός Κυμίνων 36
Ηρακλής Αμπελοκήπων 35
Παύλος Μελάς 34
Καμπανιακός  30
Ομόνοια Σίνδου 29
Ποσειδώνας Καλαμαριάς   29
Ιάσων Αυγής 28
Φοίνικας Πολίχνης  25
ΑΟ Καρδίας   23
ΠΑΟΝΕ  23Αναγέννηση Χαλκηδόνας   18
ΠΑΟ Ξυλούπολης  16
Ιωνικός  14
ΑΠΕΛ  3

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ Κατηγορία
Θύελλα Φιλώτα – Άρης Λόφων 1-1
Μελιτέας Μελίτης – Ελλάς Α.Καλλινίκης 1-0
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας – Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα 3-0 α.α
Ιτιά Ιτιάς – Μ.Αλέξανδρος Περάσματος 3-1
Ακρίτας Αχλάδας – Αίας Αμμοχωρίου 3-3
Ρεπό Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία
Ερμής Αμυνταίου 28
Ελλάς Α.Καλλινίκης 25
Μελιτεύς Μελίτης 23
Θύελλα Φιλώτα 22
Μ.Αλέξανδρος Περάσματος 21
Ιτιά Ιτιάς 20
Ακρίτας Αχλάδας 19
Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα 18
Μ.Αλέξανδρος Φλώρινας 12
Αίας Αμμοχωρίου 12
Άρης Λόφων 9

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Α1 Κατηγορία
Α.Ο Σάρτης – Ανθεμους Γαλάτιστας 2-1
Τορωναίος Αφύτου – Αετός Βαρβάρας 3-2
Άρης Κασσανδρείας 2005 – Όλυνθος Ολύνθου 0-2
Π.Ο Μουδανιών – Ηρακλής Ν. Φώκαιας 1-0
Θύελλα Κρήνης – Α.Ο Χανιώτης 2-3
Νίκη Πολυγύρου – Τα Μ.Κ Στρατωνίου 2-0

Βαθμολογία
Αετός Βαρβάρας 38
Νίκη Πολυγύρου 38
Όλυνθος Ολύνθου 37
Π.Ο Μουδανιών 36
Τορωναίος Αφύτου 32
Ανθεμους Γαλάτιστας 30
Ηρακλής Ν. Φώκαιας 29
Α.Ο Σάρτης 21
Α.Ο Χανιώτης 21
Θύελλα Κρήνης 18
Τα Μ.Κ Στρατωνίου 11
Άρης Κασσανδρείας 2005 4

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΓΕΝΙΚΑ

error: Content is protected !!